Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

.hack//Infection: Part 1

10.02.2003
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

První ze čtyřdílné herní série .hack, zasazená do alternativní časové osy planety Země. V roce 2010 počítačový virus způsobí kompletní zhroucení sítí a uzavření přístupu k internetu pro všechny bez výjimky. Po několika letech je na trh uvolněna MMORPG hra s názvem The World, která nevyžaduje přístup k síti a během krátké doby se stává nejúspěšnější hrou v historii, ale jejím působením se řada hráčů v reálném životě ocitá v kómatu. Infection: Part 1 vám představí postavu nového hráče The World jménem Kite. Jeho přítel Orca patří mezi ty, kteří upadli do těžkého bezvědomí a Kite vstupuje do hry, kde s dalšími spoluhráči pátrá po tajemné příčině způsobující závažný stav mnoha hráčů.

Hra je akčním jRPG simulujícím fiktivní online herní svět, jenž vám dovolí setkávat se s množstvím dalších postav a společně prozkoumávat rozsáhlé otevřené mapy, připojovat se k několika herním serverům či postranním herním questům. V nebojových lokalitách jde nakupovat vybavení a předměty, doplňovat zásoby a komunikovat s ostatními online "hráči". Souboje probíhající v reálném čase využívají magii, postupně vylepšované zbraně, dovednosti postav i jejich speciální schopnosti. Mezi ty patří Kiteho schopnost hackování hry a jejích uzamčených úrovní s cílem odhalit tajemství, které The World úzkostlivě skrývá.

Hra vám dovolí vaši herní postavu se všemi jejími atributy a vylepšeními přenést do následující epizody s názvem .hack//Mutation: Part 2.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.