Snad jsem dobře pochopil nový, Googlem přeložený post na oficiálním Facebooku, ale je k dispozici nová verze či DLC hry - Grezzodue Dioporco (20 nových zbraní, 12 nových úrovní)

Download
@GodOfTheSick (komentář): Pěkný a výstižný komentář :-)

Hrál jsi spíše narychlo nebo jsi všechno prozkoumával ?
Rozehrál jsem si znovu tutorial, sesbíral všechny klíče, našel všechny zbraně včetně toho Papežského kanónu střílejícího hlavu minulého papeže a i tak jsem měl jenom 79% zabitých...
@GodOfTheSick (10.06.2013 23:19): Aha, tak to jsem netušil. Je tam potom ještě survival mód - tuším se to jmenuje Random level a pak další level, kde se procházíš městem - tam začíná trailer. jak se pouští ten jukebox.
A mimochodem, připravuje se DLC :-)
@GodOfTheSick (10.06.2013 20:54): Ten vlak - se musí zastavit , kdy se to odpočítává a musíš to stihnout - proběhnout na konec vlaku, vzít klíč a vrátit se zpět na začátek. Po splnění úkolu hra pak pokračuje jakýmsi sandbox levelem, kde jsem zatím zběžně zkysl.
@jazz1 (10.06.2013 11:04): Ta hra je totálně ujetá a určitě stojí za zahrání. Jede pod Skulltagem s enginem Brutal Doomu, takže je to neuvěřitelný masakr. Použitá je spousta možných i nemožných postav z různých her, navíc skutečné postavy asi z italské kultury či společenského nebo církevního života a to vše na podkladě italských songů. Soundtrack v odkazech stojí určitě za poslech.
Jsem v kontaktu s autorem a ten řeší, jak a za kolik limitovanou edici poslat ven z Itálie. Protože ten box chci mít doma :-)