RNDr. Gunár Pavel: Mě to připadá takto lepší, ale možná Say něco vyštrachá :-)

Hamster: Ano, to beru a jak jsem psal je to jedině dobře.
Virus: K tomu coveru, postoval jsem cover - jewel case s černými pruhy. Ten co tam je teď vypadá jako roztažené jewel case, nebo sakryš jak to říct česky, prostě jako zdeformovaný formát krabičky na kompakt. :)

Jo a protože se mě nepovedl předchozí link, tady je stránka, ze které povstal ten překlep. Možné je psát jak Quin, tak Qin.
Ale ne, mám pravdu v tom, že schvalující by si toho měl všimnout, od toho zde je.
Hamster: Nesměj se Virusovi, směj se mě. Každopádně zde je zdroj. Název jsem si vytvořil už nějaký čas před samotným editováním a pak jej nezkontroloval.

Virus: Cover vypadá to jako zdeformované jewell case, já přidal to s černými pruhy. Hledal jsem usilovně big box, ale ten hra asi neměla.
Hamster: To je jedině dobře, ze srazu jsem si všiml, že by ti z toho mohla prasknout žilka v mozku.... :-)
Protože na tom obalu je obrovským zarudlým fontem do očí bijící jiné jméno, než jaké má zadána hra.
Heh, já už tady z toho systému kontroly nových her a editací fakt nemůžu. :)