@ViRus (14.02.2012 09:19): Jó demokratická volba, volební právo má úplně každý a podle toho to taky vypadá. Přitom o takto specifických otázkách by měli rozhodovat pouze zkušení odborníci, kteří se v dané problematice vyznají. V tomto případě tedy ten, kdo hru hrál, čili JÁ :-)
V poslední úpravě jsem posílal podpůrné argumenty, proč si myslím, že je to hra pro děti a přijde mi to jako jasná věc. Proto mě udivuje, že to stále vidíš takto rezolutně jinak.
Tak mě zajímá, proč to podle tebe není pro děti? Nebo jaká kritéria se pro označení dětská na DH používají 0-7, 0-12, PEGI…?
Technicky vzato by to měla být "Advetura pro děti", viz popisky jako "Horrorland is an excellent adventure game for that 8- to 13-year-old crowd that thrives on the likes of the R.L." nebo pokud si dobře vzpomínám na recenzi ve Score, kde se tak o hře také psalo.

Pochybuji ale, že by někdo tuto hru dnes hrál, či snad koupil svým dětem :), takže je to zcela jedno.
Podle GodOfTheSick by tato hra měla nést také žánr "Advetura pro děti", tudíž se demokraticky ptám kdo si myslí, že ANO a kdo NE?

Za mě: NE