@bukrrCZ (19.04.2019 07:57): Možnost by byla, ale myslím, že by mě to bavilo tak jako tak stejně, jen by byla hezčí grafika :-) Zatím projíždím řadu jiných her a docela by mě potěšilo pokračování toho nového GoW.
@bukrrCZ (18.04.2019 20:39): Ascension mi přijde jako návrat k jedničce a dvojce tím stylem. Co se týče ale příběhu a charakterů, tak mi ale přijde takový odlišný.

Jinak souhlasím, že ve svém žánru byl God of War luxusní záležitost a trojka mě taky celkem bavila, ale hrál jsem ji na PS3. Remaster spíše asi jen vylepšil grafiku.
@CrocoRay (18.04.2019 19:43): Trojka je skvělá, remaster na PS4 tomu něco málo přidal. Kratos a Atreus minulý rok neměli konkurenci, perfektní záležitost! Ještě mě čeká Ascension, který jsem jen tak naťukl a nevypadá to zle. Jsem zvědav, jestli to udrží kvalitu celou hru.
@bukrrCZ (18.04.2019 18:47): Mně trojka přišla až taková akční a líbilo se mi tam hodně to sbírání zbraní a vylepšování. Ale nejvíce se mi líbil ten nový GoW. To už byla řežba, graficky to bylo nádherné a hádanky mě bavily.
@bukrrCZ (18.04.2019 11:02): A mně se v Darksiders dělaly mnohem lépe :-) V God mě nějak nudily a bral jsem to jako čistokrevnou mlátičku nebo jsem to po hře vyžadoval a v mém případě jsem viděl puzzly jako 70% hry. Navíc ještě nižší rozlišení a kolikrát jsem přehlédl nějaký detail, tak jsem bloudil a nějak mě to štvalo. Možná to bylo otrávením hrou, ale já nemůžu říct, že bych vždy věděl, kam mám jít. Třeba v jedničce ze startu vzít nějaký klíč nebo co a s tím se stavit ke konkrétním dveřím. Já tam probíhal po celé lodi tak a zpátky, aniž bych věděl, co se po mně vůbec chce. U určitých her mi to nevadí, ale God je starý a graficky hnusný a vždy mě rozbolela hlava, jak jsem šel tam a zpátky. Proto mě to moc nebavilo :-)
@CrocoRay (18.04.2019 08:31): Tohle mi v God of War přijde krásně vyvážený - boj a puzzle. Puzzly vlastně nejsou puzzly, protože vždycky víš, co máš udělat. Třeba Darksiders to měl mnohem hůř vyvážený a hlavně míň zábavný. A to tak moc, že jsem to před koncem prostě vypnul a nikdy už nezapnul :D
Ty vole, Croco se s GoW vůbec nesere :D 12 let stará rubačka, která se hraje furt dobře (oproti 1 výborně) a epickej boss fight na konci je lahůdka.
Dohráno. Za Kratose a celkově tomu, že nemám odpor k sérii a třetí díl s nejnovějším mě bavily, tak tomu dávám o 20% více a hodnotím 50%, ale za mě nejslabší díl. Nejvíce mi nesedl.
@mvp23 (11.08.2018 17:46): Jako vyplňuje to 90% celé hry a ještě je to tak neskutečně nudná sračka, že furt kroužíš okolím, že mě to tak moc nudí, až nad tím nechci přemýšelt a jedu to celé s youtube a long walkthrough, kde se podívám, jak to krok po kroku prošel a jenom to zopakuju.

Ale jak říkám. Portal 1 a 2 byly zábavné hry a člověk to bavilo se prokousávat a zjišťovat jak dál. I graficky a celkově to bylo hezké a člověk se v tom prostředí rád pohyboval. Tady mě všechno neskutečně sere, že už mám chuť jít s hodnocením na 30%.
@mvp23 (11.08.2018 17:46): Zpestření? Ty kraviny jsou na každém rohu a vůbec se tam nebojuje. Teď jsem dvě hodiny řešil jednu za druhou a skoro nikoho nezabil. Ta hra mě tím neskutečně štve a vůbec to není žádný hack and slash. Hack and slash je mlátička, kde se rube. Tady zabiješ tři minotaury a pak hodinu řešíš neskutečně nudné kraviny. Zpestření tu jsou souboje, ale jinak je hra založená na přesouvání pičovinek a otáčení páček. Hrozná nuda a ubíjející zdržování se ve hře, kde je jinak soubojový systém celkem fajn.

Zlatá trojka, zlatý nový God of War. Dvojka je huns fialový v tomto. A jak musím vylézt na strop a sundávat nějaké ledové krystalky, abych pak směroval světla, to se člověku nad tím už ani nechce přemýšlet, jak chce rubat nepřátele. Ta hra je strašně rozkouskovaná. Hrál jsem Portal 1 a 2, kde to je založené na řešení hádanek a byla to zábava. Tady chci něco jiného.
Tak jsem vylezl z pekla po tom pokecu s jedním z Titánů. Co se dívám na walkthrough, tak jsem už za půlku hry a save mi ukazuje 6 hodin a něco. Takže to úspěšně dohraji, ale pořád mě ta hra štve těmi debilními puzzly a nedokážu to překousnout. Naštěstí už mám brýle a nebolí mě z toho hraní hlava i oči a nepřehlížím úplně všechno, i když to rozlišení je hrůza.

Ale tak na hodnocení přidám hlavně kvůli Kratose a hodím tomu tu padesátku. Přece jen je Kratos docela solidní zabiják a nechci té hře škodit až moc. Osobně mě to baví tak na 30%, ale vzhledem k hrdinovi jsem ochotný těch 20 nadhodit. A navíc třetí díly a ten nejnovější, ty mě hodně bavily, takže jako série to není špatné. Jen mi ty první díly vůbec nesednou určitými věcmi. Samotné mlácení je fajn. Být tam více soubojů a méně řešení kravin, tak jdu s hodnocením mnohem výše.
Nevadily by mi ani souboje. Jak jsou tam pasáže, kde se rube, tak jsem u toho vydržel i hodinu. Upgrady v pohodě, což je chytlavé sbírat ty červené capiny. Ale pak ti kreténi vymyslí nejretardovanější a nejotravnější puzzle všech dob a člověk se prochází nudným prostředím v odporné grafice tam a zpátky. Skvělé vývojáři!

Takže já musím useknout oběšence a vzít jeho tělo, abych ho hodil na podstavec. Kratos zvedne několik set tun úplně v pohodě, ale jak zvedne člověka, tak nemůže běžet rychle, protože člověk je těžký!

Pak tam je malinká cestička o chvíli později, kterou zase přehlédnu a bloudím jak debil.

Nakonec musím roztřískat sochy, abych dostal kvádr, který musím posunout na místo, odkud vyskočím na jinak nedosažitelnou plošinu.

Z toho mě neskutečně bolí hlava a přijde mi to depresivní, že u toho přemýšlím nad vším, co mě štve. Navíc jsem si o dovolené ožralý někde roztřískal brýle, urval zub a další věci, takže mě z toho čumění na obrazovku bolí hlava i oči, bloudím jak debil a tím ostrým částečně uraženým řezákem si trhám rty na kusy. Zábava jak cip.

Ale stejně to dohraju.

Hodinu denně. Už jsem asi ve čtvrtině hry podle walkthrough.
@Paul (07.08.2018 19:16): Asi trochu úchylka, že to chci mít z "vlastní ruky" - čili dohráno. Jedničku jsem dojel předtím nějak. A trojku spolu s Ascension jsem dojel jako první hry na PS3 a chybí mi jen dvojka z těch starších titulů na větší konzole.

Ale cítím se u toho hraní nějak depresivně a radši bych šel i ven. Stejně to nějak dohraji. Ale díky za recap. Na to se pak po noční též asi podívám. Vesměs člověka zajumout ty další postřehy, na které nepřijdu během samotného hraní. Alespoň to tak bývá u těchhle typů videí.
Mně ty starší díly přijdou neskutečně otravné a nudné, ale nějak tu dvojku z donucení dohraji pomalu, bo stejně nemám co hrát a nebudu teď nic kupovat. Ale jakože celkově mě bavila asi jenom trojka a ten nejnovější, jinak řešení debilních puzzlí a jednička ještě měla příšernou odpornou grafiku, tak mě to štvalo solidně. Chci to mít jen příběhově ucelené, jinak bych to možná asi nehrál. A chci si to sám projít, ne si to přečíst na internetu.