Fruit Ninja je jednou z nejpopulárnějších „krájecích“ her pohybujících se po všech mobilních platformách.Já o tom slyšel prvně v životě a viděl u jednoho kluka.

Prej vás hra neomrzí..No mě to přestalo bavit po pát minutách.
Kdo je sadista tak si může vychutnat sekání.I když lepší je sekat do živého, což je teda větší sranda bohužel cenově dražší.

Jinak V menu se nachází DOJO, NEW GAME, EXTRAS a GAME CENTER. V DOJO si vybíráte pozadí a nůž, které se vám otevírají za různé úkoly. Mezi vylepšení patří Bomb deflects (odráží bomby), Berry blast (při přeseknutí speciální jahody vše exploduje a získáte pět bodů navíc) a Peachy times (při každém přeseknutí přidá dvě vteřiny v Arcade a Zen módu. Hra je samozřejmě propojena s Game centrem a při splnění všech úkolů získáte achievmenty v hodnotě 1000b.

Zajímavá je cena hry na mobil na všechny systemy ( 20-30 kc.)Krom WINDOWS PHONE, který mimochodem stoji asi 60 kč.
Xbox 360 180,-

Pro: Ovoce, sekání,procvičování prstů.

Proti: Nuda, cena.

Klasika z chytrých telefonů a tabletů. Na PC je to ovšem docela nuda a postrádá to svoje kouzlo. Navíc u toho dlouho nevydržíte. Sice je zde na výběr několik módu, ale v podstatě se jedná skoro o to samé. Hra je dobrá tak maximálně na odreagování či chvilkové vyblbnutí. Víc v tom rozhodně nehledejte.
Hra je to spíše na tablety a chytré telefony než na počítače. I přesto k tomu píšu tento velice krátký a stručný komentář. Dá se konstatovat, že hra po pár hodinách odemykání nových pozadí, barvy seknutí a překonávání svých vysokých rekordů prostě přestane bavit. Potom jsou tu skilly a je jich tu dost. Dost času taky zabere jejich dokončení. Omlouvám se všem ale myslím si, že to je jenom ztráta času ale stojí za to zkusit. Za to pěkných 70%.

Pro: Skilly, Pozadí, Sekání, Ovoce

Proti: Neustále se opakující nuda, Ztráta času, Bomby

Sekat ovoce je sice sranda,ale po nějaké době to začíná být nuda.Sice zbírat nove meče,dělat achievmenty atd. je zábavné ale po čase to človeka přestane bavit a už to nemá takový říz.Celku sem si na tomhle zafaral ale jak píšu,není to na furt...
70%

Proti: po čase omrzí