Zajímavosti

Příběh

Jestliže jsem v svém komentáři zmínil přítomnost odkazů na seriál Pán času (Doctor Who), pak tedy:

1. Na mnoha místech se objevují Dalekové (jako roboti 888 Dalex) - sídlo společnosti MegaSys, podzemní úkryt v poušti západně od města, třetí podlaží podzemí pod městem (kde plníte úkol nalezení žluté bedny s nářadím - ten ale splníte až poté, kdy pomůžete robotovi jménem Singularity - nesmíte však zabít robota jménem MS Emissary dříve než si s robotem Singularity promluvíte)
2. V podzemí v poušti západně od města, Tania, k níž se dostanete po splnění úkolu od Daleka (a následné hádce s ním), na otázku zda věděla, že přijdete, Vám odpoví "Zajisté, můj malý imaginární příteli" Toto je odkaz na první díl a znělku páté série tohoto seriálu. (nesmíte však zabít postavu jménem Koan, která se v této poušti skrávý rovněž - ale v jiném podzemí)

Ostatní

Hra obsahuje dva oficiálně přiznané cheaty:

Alt+Ctrl+W (nebo i Ctrl+Alt+W): Umožňuje vyhrát minihru, jejíž hraní a vyhrání je nutné při používání dovednosti Hacking pro převzetí nepřátelského robota. Po zahájení minihry vyberte barvu (můžete vynechat) - a v dalším kroku stisknete tuto klávesovou zkratku. A je hotovo. Poté již jen vyberete, co má ovládnutý robot udělat. (Mám i vyzkoušeno)

Shift+Ctrl+Alt+C: Zpřístupní spoustu užitečných akcí, které můžete udělat navíc proti normálnímu stavu. Po stiknutí klávesy x můžete použít klávesy numerické části klávesnice k získání všech dovedností. (Nemám vyzkoušeno).