Je to již velmi dávno (13 (?) let), co jsem tuto hru hrál a úspěšně i dohrál. Přesto jí mám v živé paměti a to právě díky tomu, že jsem jí rozehrál hned několikrát (včetně multi-playeru).

Hra to nicméně není vůbec špatná, vhodná ovšem spíše pro chvilkové pobavení a odreagování se. Rozhodně nedoporučuji hrát v kuse, neboť rychle přicházející stereotyp by vás ubil. Je sice pravda, že prostředí (ač se odehrává celé logicky pod mořskou hladinou) je vcelku různorodé, nepřátelé se taktéž misi od mise mění, ale herní náplň zůstává pořád stejná. Tedy sestřelování bublin prakem a hledání určitého množství červů, po jejichž nalezení pokračujete do další mise, přičemž některé mise jsou proloženy i speciálními bonusovými misemi (také jedna jako druhá). Stereotypu také napomáhá fakt, že je hra poměrně dlouhá (obsahuje nějakých 100 levelů).

Ačkoliv se krabička pyšní nápisem "pro děti od tří do osmi let", myslím si, že je to jedna z mála dětských her, která se i díky svojí jednoduchosti a vlastně vcelku zábavné arkádové hratelnosti, hodí jako skvělá odreagovačka i pro starší jedince.

Pro: Délka, Skvělá odreagovačka

Proti: Až příliš jednoduché, Později trochu stereotypní