Docela se divím že se o této hře podle mě moc neví, jelikož na Steamu aktuálně nemá ani dostatek recenzi na vypočítání hodnocení a to je škoda. Rozumím tomu že každý má rád určitý tip her ale je smutné že se o vás neví. kritiku i chválu stou se každý muže nějak poprat ale když nemáte žádnou zpětnou vazbu tak se z toho nemůžete ani radovat ani poučit a proto jsem moc rád že jsem se k této hře dostal.

Hra Fragments of a Mind je z dílny loneWolf Games a vyšla 25.03.2022 a je tvorbou Skoro jednočlenného týmu. Také berte v potaz že hra je za 10Eur a uvádí délku zážitku 4-6h, no mě to trvalo asi 10h:) Fragments of a Mind je dobrodružství Kassandry hlavní hrdinky které se odehrává v jejích snech. Hra obsahuje i drobné prvky vylepšování schopností které využíváte v průchodu jednotlivými úrovněmi. Úrovní je zhruba 9 a každá nabízí jiné prostředí a druhy nepřátel. Hratelnost je plynule dávkovaná a učíte se postupně svoje dovednosti. Ve hře narazíte i na souboje z Bossama a v průběhu hry se vše postupně ztěžuje. Hratelnost je vyvážená a nekolísá. Obtížnosti jsou 3 Lehká, Normální a těžká. Také zde jsou výzvy jak projít bez úmrtí danou úroveň a také hra disponuje formou plnění achivementu na Steamu.

Fragments of a Mind je na PC a na Steamu jak už jsem zde psal. Hra sice není některak dlouhá ale možnosti opakování zde jsou a odkrývání zakrytých častí v každém kole je také výzva a donutí vás to si úrovně zopakovat i po dohrání. Osobně jsem z trávil hraním víkend a po práci si ještě zaskočím něco vyzobat. Hra která má cenovku 10Eur a je z tvorby našich českých ručiček a určitě si zaslouží pozornost. Snad vás potěší mile jako mě i když jsem si i trochu zanadával. Abych nezapomněl fragment of a Mind je výrazně graficky stylizovaná hra takže nečekejte reálné zpracování ale to patří podle mě k celkovému zážitku ze hry.

Na závěr trocha kritiky, ve hře bych uvítal v úrovních více hudby, jinak hra má krásny soundtrack akorát nejvíc jsem ho slyšel v menu. Také jsem zde narazil na drobné bugu v přeskakovaní na určitá místa ale nic strašného. A to že mi občas někde něco nešlo projit na poprvé to byla spíše moje chyba, takže opakování matka moudrosti. Každého nebaví malé tituly ale pokud rádi zkoušíte něco nového myslím že zklamáni nebudete.

Pro: Stylizace, zasazení, hratelnost

Proti: Délka