Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Four Last Things


Komentáře

< >
  • PC 50
Miniaturní, ale o to detailnější adventura, která se může pochlubit vizuální stránkou složenou prakticky jen z uměleckých (výtvarných) děl. S jednoduchou hlavní premisou, a to „spácháním sedmi smrtelných hříchů“, zde však vzhledem k silné inspiraci v Monty Python i s notnou dávkou satiry. Tvůrce Four Last Things se s jistotou inspiroval klasickou trilogií z devadesátých let od 7th Level, a minimalismus adventurní části je zde tak kombinován s vysokou mírou interaktivity (tedy komentování) všeho, co jde.

Vzhledem ke krátké hrací době a jednoduchosti splnění některého ze sedmi hříchů (u některých stačí jen dva tři kliky) je titul jen jistou ukázkou výtvarných děl a atmosférickou renesanční jednohubkou. Nicméně, proč je třeba splnit sedm smrtelných hříchů a jaké je rozuzlení, to už si budete muset zjistit sami.

Pro: hudba, dialogy, humor, vizuální stránka

Proti: krátké, jednoduché

+20
  • PC 60
Vizuálně krásná, vtipná a příjemně krátká adventura, o sedmi smrtelných hříších, která bohužel strádá po stránce nápověď, které tradičně hry podobného tipu nabízí. Tady se vážně snažíte trefit tvůrcům do hlavy, jak zrovna chtěli daný hřích vykonat. Škoda, koukalo se na to krásně.

Pro: vizuál, humor, krátká herní doba

Proti: chybějící nápovědy

+9