-zápas vypadá graficky stejně jako před deseti lety
-většinu věcí můžete delegovat někomu jinému, ale ten to jistojistě zbabrá. Nejvíc mě štvalo, když mi director kupoval a podepisoval další zbytečné hráče a trenéry pro B a juniorský tým za přemrštěné ceny a potom nadával, že jsme na tom finančně špatně, přičemž já jsem šetřil kde jsem mohl. Podobně fungují i konference, jednání s hráči atd. Celkově to tak vede k dalšímu vynucenému micromanagmentu než k zábavě či k něčemu jako "týmová spolupráce". Trénink už se pro mě stal zcela nepochopitelnou záležitostí, kde prostě plus minus dělám co mi trenéři doporučí. Ta radost ze scoutingu téměř zmizela.
-komunikace s hráči je pořád zoufalá. Přijdu jako nový trenér do klubu a druhý den za mnou přijde nejlepší hráč, že nedostává šance hrát. Vůbec nereflektuje, že jsem vůbec volbu ho nasadit dosud neměl a mám volby který působí jako výmluvy.
-národní týmy zdá se zaměstnají každého truhlíka. Prakticky hned po prvním mistrovství ať už mám jakýkoliv schopnosti tak se uchytím s nabídkou u nějakého top národního týmu, i když třeba vedu tým z třetí franzouzské ligy.
-nastavoval jsem, přenastavoval....stejně ale nevím jak nastavit abych viděl vždy kola LM, EL a národních týmů. Určitě to nějak jde, ale i po 240h jsem klikal a hledal jak zápasy vidět

Schválně jsem zkusil zapnout všechny ligy, dal jsem si amatérskou minulost a jakékoliv trenérské licence (nejnižší dovednost) a začal jako nezaměstnaný. Nakonec nejlepší destinací mi byl asyrská Syrianska ve druhé švédské lize a získal jsem i možnost trénovat Kosovskou 21. Po překvapivém postupu a tuše beznadějné hry v první lize jsem začal trénovat seniorskou repezentaci Uruguaye (!) a přesunul se do OFI Kréta, se kterou jsem vyhrál řeckou ligu... No potom jsem dostal nabídku od Sparty Praha, kam jsem přestoupil , ale už mě to nebavilo.