Stále samý engine hry. Naštěstí mám na PS3 už lepší grafiku i ovládání.<br><br>Pro: Výběr týmů<br><br>Proti: Hratelnost, Opakovaný engine
0B jsem poprve videl tusim trochu az na lonskem digitexu a v prvni chvili jsem si rikal, proc tady klukum pousti 07? na prvni pohled vzhledove temer identicke hry:)...
o kousek dal bezela xboxova verze a ano, tam byl rozdil jasne znatelny
Grafika mě zase tak nežere, byl bych radši, kdyby v EA místo upravování soupisek a přidávání dvou novejch pohybů začali něco dělat i s hratelností. Hlavně AI hráčů je naprosto otřesná, systém bránění k smíchu. Snad se povede novej PES
Jak se píše v popisku, že na přidání next-gen enginu se stále čeká, tak si budem muset počkat až do FIFI 2010, poněvadž ani 09 next-gen engine nemá. Prý proto, že by grafika byla příliš náročná a že by si hru zahrálo pouhých 1-3% hráčů. No, nechci lidem z EA sahat do svědomí, ale když můžou udělat next-gen grafiku u Madden 09, tak proč by nemohli u FIFI? V hardwaru to nebude.
Už jste hráli demo 09ky? Hrůza a děs, widgety si EA můžou strčit vítekam a co se týče samotný hry, tak mi přijde že hratelnost stejná jako minule a předminule a předpředminule... Jediný co se posunulo vpřed jsou modely hráčů. Kdyby radši EA přestali machrovat s motion capture a zlepšili AI hráčů, protože ta je otřesná.
FIFA 08 je poslední díl dlouholeté fotbalové série ? Vždyť už jsou první informace o 09.