Já vlastně pořádně nevím co všechno to přidává, prý je tam i dost maličkostí po celém Wastelandu.
@Arcee (13.04.2012 16:55): Dělá mi to absolutně to stejné, vyřešil jsi to nějak?

EDIT: Tak už jsem na to přišel, způsobuje to čeština, takže to chce ji před koncem Fallout 3 vypnout při spouštění (data "čeština".esp, nevím která konkrétně za to může, vypl jsem radši všechny) a po probuzení se v Broken Steel ji zase zapnout.
Lidičky potřebuji helfnout. Mám tu takový problém s Rotchieldem (ten hlavní písař v citadele) hned po spuštění "pokračování" F3. Ten starej týpek co tam stojí u postele když se proberu mi řekne že si s ním mám jít pokecat, ale když za ním dojdu tak furt mele cosi že musí být uděláno hodně práce a že nemá čas na kecání. Ať za ním dojdu kdy chcu, pořád si mele to svoje :-/.
Přidává malou kapitolu po dokončení základní dějové linie a umožnuje ti i otevřeně prozkoukávat svět. Prostě, jako v TES hrách. Čili, po nainstalování tohoto DLC, si po dohrání příběhu už budeš moc dělat uplně co chceš.
Lidi toto DLC prodlužuje hru(příběh), nebo i po jeho zkončení mohu dále poletovat po pustině a třeba si i udělat zbylé vedlejšáky a ostatní DLCčka?