Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Enemy: Tempest of Violence

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
akce > plošinovka
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1997 Amiga
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://www.auralis.ch/cms-anachronia-en/18.php
Není příliš vzdálená budoucnost, kdy vědci objeví na oběžné dráze Marsu tři neznámé objekty. Když vyjde najevo, že se jedná o kosmické lodě neznámého původu, mise tvořená třístovkou výzkumníků se vypravuje směrem k rudé planetě. Na palubách na první pohled opuštěných kosmických korábů jsou lidé znenadání zaskočeni ještěrům podobnými a nepřátelství projevujícími mimozemskými bytostmi. Větší část lidské posádky umírá strašlivou smrtí a za neznámými koráby vyráží záchranná mise...

Plošinovka s adventurními prvky a napínavým příběhem odehrávající se v různých sektorech kosmické lodi, které tvoří více než třicítku úrovní. Jeden nebo současně dva hráči v multiplayeru se postupně ocitají v rolích různých charakterů, kteří v každém levelu musí splnit seznam přesně daných úkolů. Může se jednat o destrukci pohonných generátorů, zajištění léků pro přeživší civilisty nebo likvidaci vetřelců či jejich hnízd s nakladenými vejci. Každého objeveného lidského člena posádky musí hráči bezpečně doprovodit k východu a zemře-li některý z nich, úroveň se vrací na svůj začátek.

Poměrně vysoko nastavenou obtížnost ještě dále zvyšuje stanovený časový limit pro průchod každou z úrovní. V roce 2011 vývojáři naprogramovali EasyPlay-Version, což je optimalizovaná verze originální hry, která dává hráčům více času, munice a síly a přidává do hry možnost ukládání. Stejně jako originál, je i tato verze k dispozici na stránkách vývojářů ke stažení zdarma v angličtině nebo němčině.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.