Já měl vzato, že všechny tyhle shity vyrábí IceBytes (včetně Driving Simulator) a Astragon je buď jen vydavatel, nebo i zároveň spoluvýrobce.
popkec: Což o to, já také našel, že výrobcem je Astragon, jenže u těchhle neznámých her se nelze spoléhat na údaje poházené různě po internetu... Ono vůbec není jasné, kdo z těch dvou je skutečným vývojářem, či jestli nespolupracují nebo nemají mezi sebou nějaký jiný vztah.
aha, já jsem totiž myslím našel že je to astragon, no nic upravím to a příště to už přidám správně
montana: Hra kvalitou soupeří s tituly od Mystery Studio, jen ve větším :-)

popkec: Taky bych řekl, jenže 99% stránek u daných her uvádí IceBytes jako výrobce (to 1% je "N/A" nebo "TBA") a na podporu jim psát nebudu (po zkušenostech s City Interactive, jejichž podpora vůbec neexistuje).
Kdo mi prozradí, jaký je vztah mezi Astragon a IceBytes? Tedy kromě toho, že ani jednomu z nich nefungují stránky, dělají příšerné simulátory a jsou z Německa?