Sem pisem iba ja :D

na kinguine.cz je to za peknych 6,42 eur (meanwhile na steame v 40% akcii za 13,79 eur). Prida sa niekto ku mne do multaku? :)
Bavi ma to si obcas zahrat. Najde sa niekto kto by to kupil? a obcas so mnou zahral? potreboval by som parťaka k žralokom s ktorym by sme takticky tych zmrdov potapačov roztrhali :)
Alebo aj k potapačom by sa mi hodil parťák, častokrát totiž hrajú všetci na vlastné triko a žraloky ich potom chytaju po jednom :)

cena je 9,99 eur (275kč) http://www.kinguin.cz/
Tak uz som si zahral par hier za potapacov a 2 hry aj za zralokov.

Potapaci - Ak nechcete strielat len z pistolky musite zbierat poklady ak nazbierate dost v priebehu hry si kupite lepsiu zbran. Atmosferu to ma dobru, zralokov tazko vidiet a ak sa 4 potapaci nedrzia pri sebe, ale chodi kazdy sam zbierat zlato, zraloky si vas pochytaju.

Zraloky - Tiez treba par hier kym sa do toho clovek dostane. Zraloky musia spolupracovat, ak to ti 2 hraci dokazu, potapaci to maju veeelmi narocne.

Skoda toho, ze ma hra tak malo obsahu - len 1 mod a 5 map. Levelovanim si sice odomkynate nejake to nove vybavenie, ale nie je toho tak vela.
Napad je to skvely, snad sa o to budu tvorcovia starat a pridavat nove veci.
Vypada to velmi fajn a pravdepodobne to z kinguinu.cz aj kupim za 10 eur. Na obcasne zahratie idealny kandidát.