popkec: Mě to stejně pořád přijde jen jako autorun launcher pro vícero her (prostě jako má třeba Level na svých DVD), ale hru nevlastním, tak soudit nemohu :)
Každá příběhová linie čtyřlístku mi kdysi dala zabrat kolem hodiny, což se zas tak moc neliší např. od série Sam & Max. A příběh je vždy klasický a povedený, čož je určitě plus, stejěn tak namluvení a grafický vzhled. Ty minihry jsou principově vždycky stejné, liší se pouze vizuálním zpracováním a jsou tam jen tak "aby se neřeklo". Ale už si nepamatuji co jsem hrál za díly. Snad si vzpomenu, až tu budou všechny.
Když hru zapnete dostanete se do velkého menu kde máte na výběr z hlavního příběhu nebo z 10 dalších miniher, takže to žádný samostatný program není. Tohle je rozhodně hra která sem patří - vždyť reedice se prodávají dodnes
Co jsem koukal na screeny, tak ta adventura (tady asi trochu mate popis, některé minihry jsou nejspíš samostatné programy) vypadá dost propracovaně, rozhodně to není hra splácnutá za jedno odpoledne.

Hry, které na DH nemají co dělat, jsou zejména různé studentské projekty a obecně hry, jež nebyly tvořené s cílem veřejné publikace, flashové hry v prohlížeči (hry vytvořené ve flashi ale upravené do klasického programu sem naopak patří) a obecně hry v prohlížeči - Zde je problém s Quake Live a Battlefield Heroes. QL běží čistě v prohlížeči a dle současných pravidel sem tedy nepatří, ale BH se pouze přes prohlížeč spouští a jinak běží ve vlastním klientovi, u něj tedy těžko říct. Já jsem pro, Memphisovi je to proti srsti a potencionální flame QL vs BH nechce nikdo... :)
Tohle je databaze-her a Vy zakazujete přidávat hry (byť jen některé)? Podle mě zde platí "čím více, tím lépe" - je tu hodně zkušených uživatelů, zvlášť Ti co přidávájí, tak nemějte Vy ostatní kecy.

A herní série *čtyřlístek* je překvapivě kvalitní (teda co se týče klasického story).
No já mám zkušenost s tím že se zatím přidává vše, protože jak chceš rozhodovat jestli si tu hra na 5min zaslouží být nebo ne? Tuhle tu sérii ale přidám celou, přecejen to do budoucna určitě nebude na škodu
Souhlas. Ikdyž tohle je zrovna placená hra, tak tady není co řešit. Ale ruku na srdce, je potřeba přidávat na databázi hry, které mají velikost pár set kb a celkově zabaví na 5 minut? Především jde o některé přidávané hry typu freeware. Nechci se někoho dotknout, tak nebudu jmenovat názvy konkrétních her. Já vím jak to je, acheivementy lákají a bodů není nikdy dost, že? :)) Konec konců o umístění těchto her na DH rozhodují sami administrátoři a ti snad dobře posoudí, kde je ta hranice schválit/neschválit.
ja vam nevim, vsechno ma mit svy meze a podle me by se nektery hry na databazi davat nemeli.

A propo, kdyz mi bylo 6, tak mi tata jeste na didaktuku naprogramoval takovy auticka, drahu vyznacovali velky I a autem bylo X, rychlost se porad zvetsovala a bylo stale obtiznejsi nevyjet z trati. Ale co je hlavni, mezi kazdym kolem jsem mesel vypocitat 5 prikladu z matiky, jinak me hra nepustila dal....tuhle hru sem asi taky pridam