@koudy_cz (04.06.2014 10:32): Kampaň mi chybí na generála, ale nepříjde mi to tak zajímavé a zábavné. Věnuji se především skirmishům a tak trochu mám obě armády obehrané (cca 150 hodin), takže dvě nové a naprosto odlišné (a vyzobané kousky z jedničky) mi příjdou velmi lákavé.
Ale pořád jsem se nerozhodl jestli jo a hned, nebo ne a později.
@koudy_cz (04.06.2014 10:02): Já ještě pořád jedu kampaň v CoH2, nějak málo času a nevím asi nebudu hned kupovat tenhle datadisk, jednak si počkám až padne cena, ptz CoH2 jsem kupoval za 850? a po pár měsících se dá sehnat za 400... a stejně bych na to neměl čas.
@Bodkin (03.06.2014 23:47): a to budou mít v základu? Ptz v upgradech to nevidím a pro zvýšení veterancy to tam taky nevidím, pac v základu budou mít MP44 jak normálně... Už tak ve dvou nemají problém sejmout 3clennou engineer squash :-(
@IRONHIDE (10.05.2014 17:41): No jasné no, už to tam vidím, je divné, že u US forces je singl a u Oberkomando není, že by byla kampaň jen u jedné frakce? (u Opposing fronts byl datadisk u obou frakcí), no uvidíme až to vyjde no.
@IRONHIDE (09.05.2014 21:11): :) Cituješ to, co jsem do obsahu hry napsal já :) přidal jsem ji totiž do databáze, proto se ale ptám, jestli o tom někdo někde něco nečetl.
Teď nechápu tvůj poslední příspěvek, kde tady? (asi chybí odkaz?)
Tak co, jste zvědavi, jestli bude hratelnost za US podobná, jako v CoH1?
Nemůžu zatím nikde najít informace o nějaké singleplayerové kampani (nemluvě o Coop kampani), každý datadisk k CoH1 kamapaň obsahoval :(