Nevěděl by někdo jak zprovoznit ovládání replaye/flashbacků při zapojeném volantu (Logitech Driving Force Pro)?

Ona celá podpora ovládacích zařízení šla v Dritu 2 do háje... Nastavení je méně obsáhlé a třeba můj gamepad hra nedetekuje (Dirt i Grid s ním nemají problém).

Ale jinak jsem byl mile překvapen, zatím to vypadá dobře (i ten Force Feedback už je na úrovni).
Jo máš pravdu, sorry za mystifikaci - koukal jsem na tu dolní cenu a nevšim jsem si že se jedná o slevu a ne o cenu.
Pooky: Díky za soundtrack. Stejně jsem si stáhl jinej, protože v tom tvým jsou některý skladby úplně jiný (remixy apod.).
Neví někdo, kam se ukládá hra? ZAchoval jsem si data v my games a po znovu instalaci nahradil a prostě to nefunguje, musím hrát od znova :-/
j.calling.2bad: S těma máš pravdu, že jsou dost dobré, jen se mi ještě líbí Kram - good love a Santogold - Say aha :)). Ale naprostý úděs je "Deichkind - ich betaeube mich", ještě že jsem to při hraní neslyšel.
Podle mě nejlepší soundtrack má SSX3, což byla první hra od EA (a možná i obecně) používající takto nabušenou muziku (rozuměj slavnější licencované tracky), z čehož menší část písniček se potom objevila i v NFS:U.
Z celýho tohohle soundtracku se mi fakt dost líbí jenom tři songy (They Say, Men's Needs a Injection) ale jinak je to fakt slušný výběr (až na vyjímky typu MSTRKRFT). U FO2 se mi dost líbí snad všechny ty songy. :)
j.calling.2bad: Na soundtrack k FO2 jsem úplně zapoměl, vždyť tam bylo tolik songů, co i dnes si občas pustím a nedám na ně dopustit. Ale stejně mi příjde soundtrack k Dirt2 dost dobrý, byť se tam objevuje pár songů, které jsou otřesné (přitom normálně při hraní sem si jich nevšiml).
No, soundtrack FlatOut 2 se mi líbí daleko víc a právě ten považuju za to nejlepší, co jsem v závodní hře slyšel, ale jinak je tenhle výběr slušný. :)
Tak po stáhnutí Dirt2 soundtracku musím říct, že jde o nejnadupanější co jsem v závodních hrách slyšel. Poslouchám stále dokolečka.
Pooky: S tou grafikou Undercoveru jsem to přeháněl a byla to chyba (až když jsem hru hrál pořádně, tak jsem se přesvědčil, že není zase tak pěkná, jen má pár pěkných efektů). A hra samotná mě moc nebavila, když jsem ji hodnotil 50%. Dirt má ale grafiku hodně pěknou a tratě nejsou chudé jako u Shiftu.

Jen to není úplně tak můj styl a nešel bych s hodnocením tak vysoko.
Ale stejně jako u Shiftu bych nedopadl.
Aaron Hill: Ty opakující se tratě jsou totálně na ho*no, hlavně Londýn, kde se defakto střídá pořád jen ta jedna trať jen tím, že jedete jeným směrem, nebo je jedna zatáčka jiná. Ale na druhou stranu, mě to začlo štvát až v pozdější fázy, takže to není zas tak kritické. U prvého Dirtu to bylo krapet horší.

Pivo: Takovému druhu her se vyhni obloukem, když například Undercover (či co si to chvástal) ti příjde zábavnější, graficky hezčí než Shift. Tady by si dopadl zřejmě stejně, byť Dirt je trochu víc odlehčenější arkáda.
Kubulus: Neprotiřečím si. Batman podle mě neměl chudý, neustále se opakující design. A u Dirtu bych byl rád, kdyby se ty závody neopakovaly a nebylo to furt to samé.
Pivo: Neprotiřeč se. V Batmanovi si zas ty mě odvětil, že ačkoliv si stěžuji na repetetivnost prostředí, tak že je to takhle téměř u každé hry (navíc to neni pravda :-p). Stejně tak to je s těmi opakujícími se závody :)
Aaronku: Moc si nelichoť nebo ti to tatíček Pivo Croc změní na minus :-D
Jo, ty opakující se závody jsou u každé závodní hry. Akorát že u Dirtu by to být prostě nemuselo :-)
Jinak já viděl též to srovnání a mě se líbí možná trochu více bez directx11, ale máš pravdu, že ta grafa je dobrá tak aj tak.
jo, Aaronův komentář je prostě dobrej :D No upřímně, včera jsem Dirta dohrál a nektery opakujicise zavody uz mi lezly krkem, ale tak u který závodní hry tohle není.. Vim jakej je rozdil mezi directama, je toho trochu vic nez jen v ty rozmazanosti, videl sem srovnani, ale tahle hra je moc pekna at tak ci onak .)
Taky se mi líbí Aaronův komentář, i když si nejsem jistý, jestli samotná hra by mi sedla.

Zkoušel jsem demo a musím říct, že design těch dvou tratí je celkem slušný a grafika je též dost dobrá. Jinak kolik je ve hře závodů, není tam nějaké to nudné častější opakování těch samých závodů?

Celkově mi ale ten styl "dirt" nesedne. A ovládání není špatné, ale také mi nesedlo nejvíc.

Ke hře mě táhne vlastně ta grafika a design, ale uvidím, jestli hru zkusím celou.

EDIT: Aaron: Directx11 umazává motion blur a nevím, jestli je to v té poušti hezčí :-)
Pooky: myslím, že ani ne. LFS považuju za nejvěrohodnější simulaci závodů aut a uhrát to seriózně na klávesnici, je prakticky nemožný. Proto se divím, že při tak dobrý fyzice je stejně dobře DIRT 2 ovladatelnej.
Já myslím, že zase tak moc ne. I celkem real hra se dá dobře ovládat na klávesnici a naopak. Chápu, že pro opravdového fanouška rally a realistických závodních her je asi nej. ovládání na volantu, ale takových v dobrém slova smyslu bláznů není tzase tolik :)
Jak tak koukám na ostatní hodonocení, začínám se svojí 90 stydět. :)

Aaron Hill: Slušný koment, jen se mi zdá, že si touhle větou trochu protiřečíš "I když se nedá říci, že by pokračování bylo arkádovější, kupodivu se na klávesnici ovládá ještě o něco lépe než díl první."
Když spustim Dirt 2 tak mi zčerná obrazovka, najede mi logo, hra spadne do windows a nic se neděje (žádná chybová hláška se nevypíše). Zkoušel jsem nový ovladače snad na všechno v počítači, hrál jsem si s kompatibilitou, spouštěl jsem to v malym rozlišení i ve 256 barvách, stáhnul jsem hotfix od ati, přeinstaloval windows live ale absolutně nic nepomáhá. Stejnej problém jsem měl i s demem takže si myslim, že to bude problém buďto W7 64bit nebo ATI 4870. Neměl jste někdo podobný problémy klidně i s jinou hrou? Každá rada by mi pomohla ;-)
No ja nemel nervy cekat dve hodiny nez se to spusti.. Plnou bych tedy mohl zkusit, jednicka me docela bavila. I kdyz GRID mi prisel lepsi.:)
NateLogan: Auta se nechovají jak krabice od bot, narozdíl od shiftu nejsou přehnaně ani nějak nenormálně přetáčivá, brzdy fungují jak mají a u každého auta jinak, grafika není přesvícená, ale oko těšící, zvuky aut už není cosi smícháné s vrtačkou, ale skutečné zvuky aut a soundtrack je opět parádní (ne-li o chlup lepší).
Že se auta chovají jako krabice od bot (nebo vznášedla, každý tomu říká jinak :d) - přehnaně rychle brzdí/zrychlují a jdou strašně rychle do smyku/jsou přetáčivá... Když se hraje na klávesnici/gamepadu, tak se to dá přežít (ale běda jak má někdo tréning od Richarda Burnse), na volant se ale může rovnou zapomenout.
No však on se najde někdo, komu ten styl nesedne. Závody mám rád jak které a právě ke každé závodní hře přistupuju trochu s tím, že mě to nemusí bavit, ale zároveň může bavit hodně a když jsem nehrál první dirt, tak nevím, jak by mě bavil druhý.

Ale grafika se mi líbí, popisek tady vypadá zajímavě, nějaké preview jsem četl, tak to též chválili, tak uvidím, jestli to někdy zkusím.
nerad bych nějak plašil, ale mě to přijde zatim taky jako docela bomba a to já neplašim často :D