Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cobra

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1991 Amiga
Vývojáři:
Bytec
Cobra pro Amigu z roku 1991 je 2D beat 'em up akce z bočního pohledu s příjemnou grafikou a soundem, nedotaženým ovládáním joystickem a přemrštěně vysokou obtížností. Na počátku hry se dozvídáte o násilné smrti vašeho Mistra a jako bojovník jménem Cobra se vydáváte na krvavou cestu pomsty. Všichni, kteří jsou zodpovědní za jeho smrt, budou po právu potrestáni...

Vaše putování začíná střetnutím se starým Strážcem mostu, který je mistrem v ovládání čínských bumerangů. Po jeho porážce následuje bonusový level, v němž musíte z mostu během krátkého časového limitu chytit do rukou daný počet ryb vyskakujících z vody. Každý následující level je posunem na vaší cestě a utkáním s některým ze slovutných bojovníků. Proti vám se tak postaví Wang Chung ovládající dřevěné tyče, muskulaturní dáma s bičem v ruce nebo třeba punkeři ozbrojení skleněnými lahvemi. Konec hry patří souboji s bossem, kterým je Černý mnich používající magické zbraně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.