Právě největší a nejzávažnější bug je memory leaking, který je znát zejména u větších měst. U malých (do 100k obyvatel) hra běží v pohodě i několik hodin, u velkých měst jsou to i klidně jednotky minut... Někde se neuvolňuje paměť, vývojáři o tom ví a techsupport posílá do **** s tím, že si prý mám počkat na další díl.
Je dost možný teda, že mam tu poupravenou protože jsem nahrál ňákejch pět hodin (zkurveně návykový strategie :-D ) a žádnej pořádnej bug jsem teda nenašel. Jo vlastně jo nevim jestli je hra tak náročná ale časem, s roztoucím městem, celkem dost klesá FPS přesto, že by hra neměla bejt tak náročná...
Mno po absolvování tutoriálu jsem potkal jen jeden závažnější bug: UI není optimalizované pro malá rozlišení (1024x768) a na některé položky v build menu nelze kliknout (překryjí se kontextovou nápovědou jiné položky).

PS: Jinak dnes vyšla upravená verze Cities XL 2011... Z popisu mi to ale přijde jen jako patch na tuto verzi s odstraněným multiplayerem.
včera jsem to stáhnul a zatim mi to nepříjde zas tolik zabugovaný ale je fakt že to městskejch čtvrtí je takový podivný... první místo za poslední dobu mezi budovatelskejma strategiema nadále drží Anno 1404 a Tropico 3 ale tohle je slušná konkurence :-)
Máš to napsaný v popisu, poslední odstavec. Platit nic nemusíš, ale můžeš.
Lidi nemáte někdo bližší informace jak to bude s placením. Slyšel jsem mnoho názorů. Že prý hra funguje bez problému offline bez placení ve stylu SimCity a platí se jen, když chce člověk hrát online ve stylo MMO.