Psyx: je to hra od 15-letých (?) kluků a podle toho to taky vypadá. Nadšení jim neberu a už kvůli tomu, jak hru hodnotíš ty, předpokládám, že se pod tou ohyzdnou slupkou skrývá víc. Ale po tom pátrat nechci, i 8-bitový hry vypadají a hrají se lépe. Škoda že hru neudělali v tom kreslenym stylu, určitě by byl výsledek mnohem koukatelnější.
Aaron Hill: Tak to souhlasí, snad jen na ty dialogy jsi trošku přísný. Že hra nevypadá nejlíp a blbě se ovládá, to nehraje takovou roli, na oboje jsem si rychle zvyknul. On Game Maker není dělaný na podobně rozsáhlé hry. Důležité je, že je dělaná s nadšením.
ááá to je příšerný, proč je to prezentovaný těma kresbama, když pak hra vypadá jako vyblitá večeře? Veškerá originalita zůstala tak maximálně v menu, pak už je to jen nechutná patlanina z odkudsi ukradených portrétů, příšerných dialogů, těžce nesourodé grafiky a pitomého ovládání. Nebudu hru hodnotit, protože jsem to nehrál více jak 10 minut, ale určitě se k tomu vracet nebudu. Na freeware scéně jsou rozhodně zajímavější věci než toto.
Není, po odklikání úvodního textu by tě to mělo normálně kopnout do hry/tutoriálu. Asi špatná konstelace grafiky.
Psyx: Povedlo se mi to spustit jen jednou, jinak mi zůstala černá obrazovka. Zvolil jsem Nindžu a jediné z čím jsem pohyboval byly nějaké dvě světýlka/světelná stopa. Je to normální?
Caelos: Ovládání není zrovna nejjednodušší, taky záleží za jakou postavu hraješ, mrkni do manuálu v menu. Pokud ti vadí zasekávání postavičky o předměty, tak to ti bohužel nepomůžu. Tahle hra vyžaduje trpělivost :-)

Pivo: Jo, zní to jako příběhové klišé.
Hele, jak se to "nehraje"? Je z tím děsná jebačka a začíná mi to lézt na nervy.