@Wolfram (16.07.2014 12:28): Ano, pokud bych hodnotil hru v kategorii "veselá obrázková knížka", pravděpodobně by si hra odnesla pozitivnější hodnocení. Avšak, zde jsem na všeobecné databázi her, hodnotím tak i vzhledem k jiným interaktivním vjemům.

@Drolin (16.07.2014 10:39): Ne, tak vážně, když už to tu sleduješ. Vždyť je od začátku jasné, co to je, ne? Je to dětská hra-knížka na dobrou noc. Myslím, že splňuje všechno, co by jeden od takové dětské hry-knížky očekával. Co jsi teda čekal, že tam bude? Nebo jsi tomu dal schválně málo, aby se to neumístilo na špici žebříčku her, za níž tenhle počin nepovažuješ?
Zajímaly by mě myšlenkové pochody člověka, který tomuhle dal 20 % :D (no offence, samozřejmě).
Představuju si to nějak takto: "Uh, to zas byla kalba. Dneska je pěkný den na nějakou strategii! Ale jakou? Tak já zadám do googlu "castles", třeba to nějakou najde. A hele, nějaký Castles in the Sky, to bude určitě Bioshock: Infinite ve středověku! Hmm, zajímavý intro. Tak nejdřív asi musim dojít na vhodný místo, kde založit towncenter. Hele, penízky, ty budu sbírat, ať si můžu postavit i kasárny. A že to má ale podivný příběh! Teď na mě útočej nějaký mobky. Aha, nejdou zranit... Že by to nebyly mobky? Musim se napít vody, ještě mám zbytkáč jak prase... Hej! Vždyť to skončilo! Vždyť to je jenom nějaký demo! Žádná strategie to není! Chci vrátit svůj dolar padesát! Podvod! Databáze her - 20 % za grafiku! Hmm, hele, nějaký Imaginárium, to vypadá na nějakou robotickou střílečku z budoucnosti, to jdu zkusit, na tohle seru!"

Tak já tomu s dovolením dám jednu 100 %, bo současné číslo si to ani náhodou nezaslouží :)