@Ronik (12.06.2022 11:29): Jasně, jsou to jen mé dojmy z dema. Tak jsem rád, že to nakonec nebude tak odzbrojující obtížnost. Počkám na první komentáře po dohrání a kdyžtak teda koupím.
@Seeker (11.06.2022 23:43): To je hodně zavádějící přirovnání :) Triky si v paměti uchovávat nemusíš, naprostou většinu triků použiješ jen v jedné kapitole a pokud nějaký nový trik kombinuje prvky předchozích, tak ti to hra v tutoriálu připomene. Navíc stačí zapauzovat a zobrazí se ti ke konkrétnímu triku nápověda, ve které máš přesně napsáno, co máš dělat.

Jinak za sebe bych s hraním doporučil počkat na pár patchů, narazil jsem na překvapivě dost bugů (softlocky a problémy s ovládáním jak na myši a klávesnici, tak na gamepadu). Jinak to určitě za zahrání stojí.
@Brasikona (08.06.2022 02:23): Hrál jsem demo. Opravdu hodně zajímavá hra. Po pár naučených tricích začne připomínat spíš karetní Elden Ring. Není zrvona jednoduchý uchovat si všechny triky v paměti. Postupně se navíc dál rozšiřujou o těžší prvky a chvílema to připomíná spíš encyklopedii karetních triků než zábavu. Určitě je nutný hrát to každý den, ideální by bylo asi na jeden zátah, jinak z pravidel člověk rychle vypadne. Triků k naučení by mělo být celkem snad 28, což mi přijde obludně vysoký číslo. Atmosféru to má ale fakt skvělou a je to hodně originální, tak někdy se snad hecnu. Bude to asi dost výzva.
Zajímavá a krásná hra, doufám, že se k ní jednou dostanu. Její tvůrce Arnaud de Bock (mimochodem strašně fajn člověk) měl na Anifilmu autorské hraní (napůl s Járou Plachým, který hrál pochopitelně Happy Game) a vypadalo to vážně skvěle a zábavně. Hrajete někdo?