Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brubaker

1992
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Poté, co Kyle G. Brubaker III opustil práci u CIA, založil si vlastní agenturu pro provádění nestandardních a obtížných zakázek. Hned první objednávka od muže jménem Innhausen vypadá na první pohled jako jednoduše vydělané peníze. Brubaker má v Quebecu naložit sud radioaktivního odpadu a malým letadlem jej přepravit na Trinidad, kde skončí někde na dně moře. Letová trasa vede přes oblast nechvalně proslulého Bermudského trojúhelníku, kde před lety beze stopy zmizel Brubakerův otec...

Interaktivní fikce s doprovodnými ilustracemi je poslední společnou hrou Steva Kupse a Sebastiana Broghammera jako Byteriders. Zvláštností jsou cutscény, které se zobrazují po důležitých příběhových milnících. Hra je v tomto případě ovládaná pomocí ikon nahrazujících hráčem psané příkazy, které aktivuje ukazatel na obrazovce. Hry vyšla v německém jazyce, dostupná je však i neoficiální anglická verze.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.