Mě demo také bavilo, když jsem ho hrál a neměl comp anebo i na novém compu ze začátku. Videa mě též bavily, protože to bylo dobře komentované, ale když pak na novém počítači projedeš desítky dalších stříleček a některé jsou zpracované o dost lépe a grafika, nad kterou jsi slintal se ti zdá jako normál, tak tě to hned přejde :-)
Aha, a teď jsem si uvědomil, že i Blood of Sahara - B.O.S.

Já jsem jinak taky kdysi hrál demo původní hry a celkem mně to i bavilo. Jak píšeš i ty - komp na to neměl a já jsem se po BoS víc nepídil.
Pěkný název. Já si poprvé myslel, že to B.O.S. je zkratka Bet on Soldier a ono je to zkratka podnázvu. Jinak kdysik, jak jsem měl starý comp, tak jsem si původní Bet on Soldier chtěl zahrát, ale teď nějak vůbec. Asi jsem znáročněl a tahle hra pro mě moc není a navíc, některé pasáže stojí s obtížností za prd. Myslím, že tam je checkpointové ukládání blbé nebo už nevím. Hrál jsem demo, viděl videorecenzi a četl recenze a s tou obtížností jsme se všude shodli, že je to naprd. Hlavně ty checkpointy.