Je fakt, že to grindování už i mě začíná lést na nervy, ale do hraní se nutit ještě nemusím - motivace v dialozích a postupném zjišťování vocogou mě pořád pohání, a šipkování mě bavilo vždycky. Třeba takovýho super crazy guitar maniaka čtyřku si sem tam opakuju dodnes.

leebigh: Hraju na klávesnici, první dvě poschodí jsem to taky nezvládal zrovna levou zadní, ale už je to lepší.
Idea hry je určitě velice zajímavá, ale po 2 hodinách hry jsem moc nepostoupil. Hraješ to na klávesnici nebo na gamepadu ? Já hraju na klávesnici a moc se mi to nacvakávání šipek nedaří.
Po průchodu prvními 2 poschodími to začalo být hrozně repetitivní a v podstatě mě nemá v dalších patrech co překvapit. Navíc mě štve, že abych byl schopný porazit silnější protivníky, musím "grindovat" ty slabší, i když už mám postavené všechny předměty v daném patře. Rád bych to dohrál, jsem zvědavý, jak příběh (i když tam zas nějak extra není) skončí, ale už se k hraní musím přemáhat.
Včera dokonce za jedno, koupil jsem a nelituju. Hra překvapila, dobrý dabing, zajímavé herní mechanismy a vyřešení expů a inventáře, vtipné dialogy, jediné co se mi moc nelíbí, je samotná hudba, což je u hudební hry je to dost důležité. Doufám, že se pozděj objeví lepší tracky.