NL: no nvm jak by obstal pancir vs stity :D myslimze BSG flotila sla velmi rychle do kytek a SW flotilka by nemela ani skrabnuti :P
všem fanouškům BSG velmi doporučuju Battlestar online http://battlestar-galactica.bigpoint.com/ je to beta, takže musíte vyplnit pár údajů a pak čekat až vám za nějakou dobu napíšou, že vám gratulujou a můžete jít hrát. (mě to trvalo cca 2 měsíce) lze vybrat kolonisty nebo cylony a je to fakt boží. Lítáte buď ve viperu nebo raptoru atd...
lol, super film, dokonca ako fanusk ako BSG tak aj SW som rozonaval rozne manevre vystrihnute z filmov/serialu... Ale inak k hre: oplati sa to aspon piratsky zohnat a zahrat, ci ani to? a z popisu som nepochopil, pohybujem sa ako v jednej starej hre, ktora sa tusim volala turret commander alebo tak nejak kde som ovladal len vezicku ktora sa otacala, alebo ako asteroids, kde sa hybem po 2d ploche?
BSG vs SW - Škoda jen špatného poměru velikostí BattleStarů vs Star Destroyerů (Star Destroyer je zhruba 10x větší - necelé 2km vs 19km).
Přitom BSG je skvělý námět na hru.

Mimochodem, uteklo mi 1, nebo už možná 2, dvd co vycházejí v trafice. Pokud někdo máte i s obalem a nechcete, koupím. Popřípadě nějaký odkaz k zakoupení (stránky Northvideo v rekonstrukci)
50% za to, že mám rád BSG. Na tenhle průšvih byli naštvaní i autoři seriálu, že jim nikdo neřekl o nějaké hře a tak se od ní úplně distancovali. Nezbývá než souhlasit.