@Psyx (05.03.2021 02:09): Uvidíme, určitě by bylo fajn, kdyby se kolem toho vytvořila nějaká komunita. Zatím jsou bohužel ohlasy na novinky na Steamu dost negativní...

Ale když všichni mají k dispozici všechny karty, bylo by to ideální na nějaký DH turnaj :)
@Ronik (05.03.2021 00:01): Bude to znít šíleně, ale mně to přijde jako dobrá zpráva. Artifact jednička byl mrtvý dlouho a teď ho konečně vyzkouší i zarputilí F2P hráči, tak si třeba nějakou fanouškovskou základnu najde. Pokud zůstal systém turnajů, mohla by se zase rozjet liga. No a kdyby opravili bug, co v turnajích způsoboval remízy, byla by to nejlepší zpráva za poslední dva roky. Artifact 2.0 byla podle mého slepá větev. Měl jsem štěstí a dostal se do uzavřené bety a už tehdá byla hra osekaná a přišla o velkou část strategického aspektu. I unikátnost linek z jedničky se vytratila a autoři slibovali další znesvěcování a zjednodušování, aby si to mohl zahrát každý Hearthstonař při žehlení.
Artifact žije! Respektive zatím jen zvedá kostnatou ruku z hrobu. Po roce ticha první náznak, ve skutečnosti neřekli nic, ale větší hype než Alyx!
Artifact slaví 1 rok a žádný další fanoušek na DH? Pravda, i ve hře jsem potkal za poslední tři měsíce akorát jednoho Čecha a jednoho Slováka, ale zase se pomalu, ale jistě, zvedá zájem a hraje víc lidí :)
@FildasCZ (27.12.2018 13:14): Bohužel je to tak, dáš 20 Euro za hru a pokud chceš stavět balík, musíš dát dalších 20-40 Euro (40E je asi nejdražší balík). Na druhou stranu karty můžeš prodat, s tím že se ti tak 50-60 procent z karet vrátí. Když to přepočtu, tak mi 60 Euro tak strašná čórka nepřijde. Zároveň přiznávám, že mám štěstí, že mě baví draftovat a nemusím si nic připlácet :)

Mimochodem před pár dny přidali pár boosterů a ticketů za odměnu při pravidelném týdenním hraní (výhledově zhruba stejné množství co máš na startu), takže i ceny karet půjdou ještě níž.
@FildasCZ (27.12.2018 11:59): Taky se mi platební model nelíbí, ale neřekl bych že je to něco mimořádného, dnes rejžuje každý druhý. Chtěli imo cílovat úzkou skupinku hráčů a počítali že hardcore hráči jim ty peníze obětují.