Army Men, ke mně doputovala na piratských cdčkách s mnoha dalšími hrami. Vždy se vyplatilo mít kamaráda, jehož starší bratr poctivě posháněl všechny novinky, při vzpomínce na tu distribuci přepalovaných cd se musím pousmát. Vedle Dark colony, či
Jazz Jackrabbit 2 jsem se dostal i k této hříčce.

Inu zábavná v té době opravdu byla, sice se už nekryla s dobou, kdy jsem poctivě budoval své vlastní plastové vojsko, ale i tak mě zabavila na dlouhou dobu. Kampaň pro mně byla mírně kostrbatá, čistě z důvodu, že vyuka angličtiny mě dostihla až o rok pozdějí (ačkoli na druhou stranu fráze jako "Jack and Jill are in a hall", by mi byla k ničemu). No, tak jsem prostě střílel, a prohrával dokud jsem náhodou nezjistil co mám dělat.

Na této hře mně ale mnohem více bavil multiplayer. Pěkně na jednom počítači, monitor rozdělen na dvě obrazovky. Snaha o přehledu nad svým vojáčkem a nad nepřítelem, kterého ovládal můj bratr. Vždy to končilo nějakou absurdní smrtí, a hromadou smíchu.
Pěkný relikt, dnes už sice o ničem ale v době kolem roku 2000-2004, pořádný kopec zábavy.

70% - ale ve svém plastovém vojsku jsem měl vždy radši "ty" žluté vojáčky - měl jsem tam kousky s karabinou M4, zelení měli jen brokovnice a kulomet - v Predatorovi měl Schwarzenegger přece modifikovanou M4 - to je zbraň hrdiny