Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Armada

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
simulátor > vesmírný simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.10.1999 Dreamcast
Vývojáři:
Lidstvo kolonizuje planety napříč vesmírem již tisíce let. Objevuje nové světy, které jsou v mnohém odlišné od Země a člověk se tak musel po celá tisíciletí přizpůsobovat novým podmínkám. To zapříčinilo nutnou evoluci a lidstvo se v mnohých koutech vesmíru vyvinulo v odlišné rasy dle toho, v jakých podmínkách žili. Dokáží spolu vycházet v míru, ale každá se stará spíše sama o sebe až do momentu, kdy je mateřská planeta Země zničena záhadnou rasou Armada. Všechny rasy se tak musejí spojit a bojovat proti společnému nepříteli.

Armada je top-down vesmírná arkádová střílečka s lehkými RPG prvky, ve které má hráč za úkol ničit jednotky rasy Armada a získat dostatek zkušeností pro finální souboj, který nepřítele zničí jednou provždy. K tomu dopomohou i dobrovolné úkoly, které se vyskytují během hraní. Za získané kredity lze pak svou loď různě vylepšovat a zvyšovat její sílu.

V sérii následoval závodní spin-off Armada F/X Racers pro GameBoy Color. Chystané pokračování pro Dreamcast a později pro PlayStation 2 a Xbox se nikdy nedočkalo vydání.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.