Archlord jedna z her, která mě bavila a pořád baví a snad bavit nepřestane. Po odchodu Archlorda z Codemasteru na Webzen se začlo blýskat na lepší časy, teda aspoň si to každý myslel. Ale bylo to lehce horší než u Codemasteru. Přišli stížnosti od hráčů, Webzen nastolil režim WCoin, bez kterého nemá hra smysl. Ale, některým to vadilo, a zase jiným ne. Jenom věc názoru a hlavně financí. Archlord nějak dějově není peckou ale zase ta hratelnost je bomba. Je to o tom když víte co dělat, je to snadné. Rozlehlé realm světy jsou pro herní linii hry jako stvořené, ať už (Ice , Tesla , Poison nebo Chaotic frontier) kde si každá postava, opravdu každá dokáže vydobít svou sílu ve hraní solo nadopovaná (Wcoins) itemů samozřejmě. Systém dropování jako má Archolrd jsem nikdy nikde neviděl, ať už to máte buď (ringy - shuta, blode, ohkeros, gaudius nebo necklace - karkaen, luke, shocker, guardimesh aj.) Jejich získávání je doopravdy ojedinělé. Hra je pro mne srdcovka.

Pro: Drop system, Realm světy, PvE, pěkné provedení skillů armor a zbraní, Aoe expení

Proti: PvP, Char battle v battleground, grafika, Wcoin, příliš buggů