Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ape Escape: Pumped & Primed

Gacha Mecha Stadium Saru Battle

20.10.2004
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Další hra ze série her Ape Escape. Hra vyšla exkluzivně pro konzoli PlayStation 2, a to pouze v Japonsku a v severní Americe.

Pumped & Primed je společenská hra, kterou díky příslušenství Multitap můžete hrát až ve čtyřech lidech na jedné konzoli. Hra obsahuje dva módy, Story a VS. Příběhový mód obsahuje několik cutscén navíc, které se točí okolo Spikea, Natalie, Casi a Profesora, kteří se plánují zúčastnit soutěže High-tech Tournament, odehrávající se ve virtuálním světě. Turnaje se účastní i předchozí výherce Helga, která je na důležité misi najít disk s výzkumem jejího otce, skrytý v trofeji pro vítěze. V obou režimech se hra skládá ze série miniher pro více hráčů se čtyřmi postavami bojujícími o body. Pokud neseženete dostatek kamárádů, můžete zapojit hráče řízeného počítačem.

Jste hozeni do arény, kde mezi sebou soupeříte. V jednotlivých úrovních si vyzkoušíte různé herní módy jako jsou boje v aréně a to i v různých vozidlech, nebo sbírání mincí, podvodní ponorkové bitvy, automobilové závody, závody lodí atd. V příběhovém režimu, určeném pro tři až čtyři hráče, se musíte v každé z miniher pro další postup umístit jako první nebo druhý.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.