@S4TW (02.09.2019 09:58): Jako jasný, každou hru musím zapnout, nějak se v ní pohybuji, provádím interaktivní prvky atd. . :D jde mi samozřejmě o to, že musíš udělat určitou akci xkrát dokola až do zblbnutí, jen abys měl nějaký progress a pak tu stejnou nebo podobnou akci opakovat pro další progress. Není to volitelný ale povinný a ano, mě osobně ty aktivity tady poměrně rychle omrzely.
@HolyMeatball (02.09.2019 10:06): Je to tak. Repetitivnost je součástí mnoha her. Je to jen otázka jak je to zabalené. V případě této hry např. při přechodu na novou generaci musíš porodit nová mláďata. V horším případě 4 v lepším 6. To obnáší formu námluv, páření a nakonec porod. Celkově asi 10 minut během kterých uděláš 6x naprosto to stejné a přitom se nejedná o žádnou akci, kde by jsi to mohl nějak ovlivňovat. Jediné co je důležité je kdo se s kým páří.
@SimonEndt (02.09.2019 08:53): omlouvám se za menší offtopic, ale ta repetetivnost mě vždy zarazí... která hra není? spíš jde o to, jak ta repetetivnost je zábavná a jak dlouho vydrží bavit, ale nepamatuji se, kdy jsem naposledy hrál hru, kde by člověk nedělal to samé pořád dokola :-)
No, nevím. Špatný to není, svoje publikum si to najde, ale osobně bych do toho víc jak pár hodin neinvestoval, na můj vkus až příliš repetitivní.
Najlepšie je, ako táto hra dostala recenzentov, napr: games.cz. Oni nevedia kde to končí, proste napíšu recku po 3 hod. Ani na youtube nieje ešte koniec, posledné čo som videl bol nález meteoritu.
Tak už mám 8 narozených mláďat a umím naostřit klacek. Za mě hodně dobrý, ale rozumím, že to není pro každého. Žádná velká akce tam není. Ráno prostě s kmenem vstanu a jdeme ostřit klacky. Jsem rád, když jich do večera udělám 5-6. :-)))