Co si pamatuju, tak America žádný zazrak nebyla, srovnání s age of empires snad proto, že jde o podobný princip hry, stejný žánr - hratelnost je samozřejmě nesrovnatelná. Psyxi, v soubojích se pamatuju na ty samé chyby.
Tahle hra je podle mě hrůza, kdysi jsem to hrál (pár misí + 2 hry po mulťáku) a je to zabugovaný a asi i nehratelný.
Souboje jsou hrůza, místo realtime, to vypadá spíš tahově, jednotky neposlouchají hned, a prodleva je poměrně velká. (vyšel jsem se skupinkou jednotek na průzkum, zahlédl jsem soupeře, než se na můj příkaz zastavili, tak jich několik padlo a než opětovali střelbu, tak jich další hrstka odešla do věčných lovišť). AI mizerná, Zvuky mi taky nicmoc nesedli, srovnání s Age of Empire není vůbec namístě. Pár dobrých nápadů tam je, ale hrát se to asi nedá.
Vyrida: to nevím, ale vypadá to úplně stejně jako No Man´s Land (podle screenů)
Kdysi jsem to měla na CD, obávám se, že už to asi nenajdu... ale něco jsem zahlédla na mininově.