Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alianator

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
listopad 1991 Amiga
Vývojáři:
Computec Media, DJ Braincrack (sekundární)
Pod zajímavě znějícím označením Alianator, který vyšel v edici Amiga Fun v listopadu 1991, lze odhalit střílečku, jejíž kořeny sahají až po stařičký Defender. Herní princip Alianatoru pochází sice ze začátku 80. let, oproti originálu se zde hráči utkají s nepřáteli v jednoduchém 3D provedení. Na pozadí primitivní příběhové linky budete bránit kosmickou stanici ve třiceti úrovních, v nichž se setkáte až se šestnácti různými typy nepřátel.

Hra vám dává čtyři životy do začátku a jedinou zbraň, která nesmí vychladnout, v opačném případě vaše životy ubývají až příliš rychle. Vektorová grafika a pohled z kokpitu lodi vám umožní vidět barvami hýřící animované protivníky, kterým chybí větší množství detailů. Tento nedostatek vývojáři nahradili zběsilým tempem hry a bezproblémovým ovládáním. Obrazovka vám kromě jiného nabízí detailní informace o nepřátelích na obrazovce, o vaší aktuální výšce nad povrchem, rychlosti i stavu ochranného štítu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.