Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AirBlade

09.11.2001
75
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Airblade je hra, která je žánrem podobná sérii Tony Hawk's Pro Skater. Rozdíl je v tom, že místo skateboardu jezdíte na hoverboardu v budoucnosti. Jedná se o duchovního nástupce hry TrickStyle, kterou také vyvinulo studio Criterion Games. Jako hráč máte omezený čas na to, splnit určité úkoly v každém levelu. Pokud vše nesplníte level, opakuje se dokud neuspějete. Vedle příběhového režimu zde najdete i několik režimů čistě pro zábavu - Score Attack, Party Score Attack a Ribbon Tag. V režimu Ribbon Tag se dva hráči nachází na opačném konci mapy a snaží se dostat do cíle s největším počtem bodů.

Příběh je jednoduchý, mladík Oscar vytvořil prototyp hoverboardu (Airblade). Společnost GCP Corporation se ovšem rozhodla projekt ukončit. Oscar se rozhodne Airblade propašovat domů. Je ovšem odhalen a unesen společností. O všem se dozví Oskarův spolubydlící Ethan. Ethan je zkušeny skateboardista a rozhodne se za pomoci hackera jménem Kat vše vyřešit.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.