Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Agent Lux

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.11.2012 Amiga
Vývojáři:
AMIworx
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20130126022030…
V pořadí druhá hra na Amigu od indie vývojářů AMIworx a v tomto případě se jedná o klasickou plošinovku staré školy. Jednoduché klišé příběhové pozadí přiměje hráče převzít úlohu agenta tajných služeb, kterého úkolem je zlikvidovat všechny nepřátele, kteří se mu postaví do cesty, vše samozřejmě v zájmu lidí, světa a Evropské unie.

Hra je rozdělena do pětice úrovní a každá do další tří sekcí. Celé dobrodružství agenta Luxe začíná po přistání v zemi ledu a sněhu v islandské misi, aby se přesunulo do Mexika na pobřeží oceánu. Vše pokračuje v džungli deštného pralesa a poslední mise vás přenášejí do podzemních puzzle platforem, kde se budete muset vymotat z bludiště odboček a dveří, které se navzájem podobají jedna druhé. Cestou vás budou ohrožovat roboti a další nepřátelé, stejně jako několik bossů, s nimiž se vypořádáte střelnými zbraněmi i fyzickým kontaktem a tvrdými pěstmi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.