Teoreticky by nás mohlo být 6 ... já, Garion, Drolin, Marles, RNDr., MCZ ... nevím jak Say, Akhera psala, že už dnes ne.
To jsi rikal i odpoledne :) Ale jinak jo, jestli se nas sejde alespon 5 (i se mnou samozrejme), dam taky :)
Přidal bych se, ale to bych musel najít AoE v té hromadě starých CD, což asi bude nesplnitelnej úkol.
Já jsem ale zjistil, že nemám ani jedno Age of Empires, ne nesmějte se :P

budu muset asi zajít do krámu a koupit antologii, než abych hledal kam jsem to dal.

No a jinak co se týče strategií zůčastněných Say by byl pro mě asi nejmenší problém. Stejně jako Braník draze jen chutná, Say nebezpečně jen působí. Zato proti Thellwinovi by se mi bojovat moc nechtělo.
Kdo by teda dal? Když budeme aspoň čtyři, tak by to šlo ... případně můžeme dát i v menším počtu proti PC, občas taky dobrej trénink, hlavně pro ty pomalejší :)
Ja uz asi nebudu moct, sorry. Leda by se vas seslo hodne, posunul bych si danou aktivitu do noci, protoze to bych si nemohl nechat ujit :)
Tak já zvolil uplně špatnou strategii.

Btw, dnes ještě zahrajem? (třeba zase ve 23:00 s Gunárem a dalšíma, pokud by chtěli)
Drolin: Za to 46 objevů a mrtě vesničanů s pořádnou základnou surovin=) Každý hraje jinak. Však nemusíme hrát pouze královraždy...

A náhodou... Průzkumníkem jsem si podal tak 7-8 tvých vesničanů=P
A to jsem jeste sel takticky ze dvou stran...a on mel potom jen jeden vchod :)
Ty si mel snad 50 kušařů, kdežto Say si tam pidlal svoje uzemí s jedním vchodem :) to nemohlo skončit jinak.
Gunár: Jo, tak to asi nepůjde :)

Tak taktika Saye a Gariona nastudována, ted se teprve může začít.
Já bych se zůčastnil, ale jen pod podmínkou, že bych hrál za mírovou civilizaci, která by dodávala surovniny všem protistranám a nikdo z vás by na ni neútočil. Deal?
Myslim si, ze paladinove by to zvladli pomerne bez problemu (mela jsi stejny problem jako ja s Thellwinem, at jsem vyrobil cokoliv, vzdycky me hned smetl). Pripadne by staly za pokus takove ty vrhace kameni.
Tj, nestačil jsem ani vyrobit bojeschopnou jednotku.

Už ted ale mám chut na repete :)
Kdybych snad měl čas, tak se také přidám, nebude to ale moc lagovat?
Go for it, potrebujeme jeste dva lidi, abychom mohli hrat vyrovnany zapas 4v2 proti Thellwinovi :D
Hmm, že bych se taky přidala? Je to už hodně dávno, co jsem to hrála a ani tehdy mi to moc nešlo (navíc bez datadisku, ale ten už teď mám), ale docela mě mě to láká. Akorát to teď nemám nainstalovaný a na koleji nemám instalační CD, takže někdy jindy, ale pokud z toho bude nějaká pravidelnější akce, tak bych se mnou počítejte :)
Tak teda v 18:00 sraz na Hamachi. Připomenu ještě jednou (a hned by se dala využít ,,nástěnka" MP her na databázi) ať je to viditelné a přehledné...

Hamachi doporučuji verzi 1.0.3.0, vyšší verze blbnou.

Místnost: ,,Databaze-her.cz"
Heslo: Nick našeho hlavního admina, všechno malými písmeny.

Hrajeme s patchem 1.0e. Zde je fix patch na invertované barvy (Vista/Win7).

Kdokoliv má zájem je vítán!

Javor: Poslední určitě nebude=)
Dnes jsem bohužel již zaneprázdněn, pokud to ale nebude vaše poslední hra, snad bych se také někdy připojil.
Tak on to ještě pořád někdo hraje? A já myslel, že už jsme s kamošem poslední.
Někdy bych se rád přidal, moje úroveň je velmi, ale opravdu velmi špatná. :D
Jinak my jsme hrávali přes hamachi, ale posledně jsme jeli přes garenu...
Akorát máme vždycky problém s verzemi, já mám toto http://www.game-hall.cz/age-of-empires-sberatelske-vydani/cz/d-69040/ a když na to hodím d/e patch, tak to blbne...
Jj, hlavní je si zahrát :)

Jako ty návody, to je pro lidi, co jsou ochotný 100x denně rozjet hru a cvičit si to a já fakt nejsem cvaklej "CSkář", kterej do zblnutí hraje jednu mapu, aby na ní znal každou texturu.

Kdysi jsem s lidma, co jsme pravidelně hrávali dali hru proti jednomu profi hráči (no profi, prostě hrál nějakou ligu) ... ve čtyřech lidech jsme neměli nejměnší šanci. Pak už to ani neni zábava, když je někdo úplně jinde než zbytek.

Gar - nejsou, to se ti fakt jenom zdálo, protože jsi na ně šel blbě. Ovšem netvrdím, že to není dobrá jednotka, dobrá rozhodně je :)