Z této hry má dost rozporuplné pocity. Jednak má velmi pěkné grafické zpracování a hudbu. I když právě u grafiky jsem měl pocit, že ji autoři obšlehli od "Limba". To je ovšem spíše menší výtka. Horší je to s hratelností. Prvních 20 levelů jsem si užil, ale u zbylých 80 se dostavil stereotyp a někdy i frustrace. Jsou zde 3 druhy levelů. Pokud hrajete za kočku, tak se jedná o normální hopsačku. pokud hrajete za holčičku, tak se musíte přes level dostat šikovným měněním gravitace. V třetím druhu levelu hrajete taktéž za kočku, ta ale stále běží a vy jen měníte gravitaci. Tyto levely mi přišly nejtěžší, ale zároveň mě nebavily.

Hra mohla být mnohem lepší, kdyby mezi těmi 100 levely bylo pár trochu zajímavých. Není tu jakýkoliv boss fight, logická hádanka či cokoliv jiného co by hru oživilo. Příběh je tvořen jen úvodní sekvencí. Zakončení je hry je neuspokojivé, kdy hráč dojde na konec a uvidí pouze konečné titulky a kočku s hočičkou, jak se konečně shledali.

Hratelnost však není tolik špatná. Pokud hledáte nějakou výzvu, která si od žádá rychlé reflexy a přesné načasování, tak toto je přesně pro vás a hra by vás mohla potěšit. Pokud hledáte hru pro relaxaci, nebo nějaký hlubší zážitek - tomuhle se obloukem vyhněte.

Pro: Grafika, hudba, skutečná výzva

Proti: Frustrace, stereotyp, absence zajímavých momentů, zakončení