Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

10,000 Bullets

Tsukiyo ni Saraba

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.10.2005 PS2
Vývojáři:
Blue Moon Studio
Tonio Family je italská mafie pojmenována po jejím zakladateli Papa Toniovi. Po tuhle mafii pracuje náš hrdina Crow, který momentálně žije v Irsku a vykonává zde práci nájemného zabijáka. Papa Tonio je pro Crowa jako vlastní otec, jelikož se ho ujal, když mu v dětství zavraždili matku, která se živila jako věštkyně a měla úžasné schopnosti. Jednu z nich po ní zdědil i sám Crow a dokáže tak zpomalovat čas. S touhle schopností a špičkovým výcvikem od mafie se tak on sám stal velmi nebezpečnou zbraní. Při vykonávání špinavé práce ale myslí stále na svou matku a ze všeho nejvíce touží najít vraha a pomstít ji.

Z příběhu je patrné, že celková hratelnost místy připomíná díky zpomalování času slavnější sérii Max Payne. Lehkou změnou je ale možnost vylepšování svých schopností a zvyšování rychlosti postavy při zpomaleném efektu. Stejně tak jdou vylepšovat i další dovednosti hlavní postavy a hráč je odměňován body za jeho herní styl. Nejedná se však o čistokrevnou third person akci a hra se ve velké míře soustředí i na samotný příběh, což dokazují pasáže zaměřené na dialogy nebo i možnost ovládat další tři postavy, přičemž každá z nich disponuje unikátními schopnostmi.

Hlavou projektu je Yoshitaka Murayama, který v minulosti pracoval na známé sérii Suikoden. Rozhodl se ale opustit svého vydavatele Konami a založit vlastní studio Blue Moon a 10,000 Bullets byla právě první hra, kterou s tímhle týmem vydal s pomocí vydavatelství Taito Corporation.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.