Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

0° Nord

Zielpunkt 0 Grad Nord

1985
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Stará knihovna vašeho přítele je plná bestsellerů, ale skrývá i několik vzácných svazků. V zaprášené horní polici je několik neznámých knih, z nichž jedna vypráví o dobrodružstvích polárního badatele Scotta, který svoje nebezpečné výpravy nakonec zaplatil vlastním životem. Kniha se mimo jiné zmiňuje o pokladu nedozírné hodnoty, jenž je zapomenut někde v zemi věčného ledu. I další podklady o Scottově expedici, které se vám podaří sehnat, hovoří o jakémsi pokladu někde na Severu. Fascinováni tajemným příběhem se vydáváte vstříc nebezpečí a po stopách Scottovy výpravy. Ale již těsně před odjezdem se objevují těžkosti, které nebude tak snadné překonat...

Interaktivní fikce s množstvím textu, doprovodných obrázků, obtížných hádanek a na počátku i s nezvyklým parserem. Inventář je omezen na čtyři předměty, kterých naleznete v průběhu hry celou řadu, ale pouze několik z nich je důležitých pro vyřešení hry. Hra byla ve své době kladně přijata kritikou i hráči pro dobře napsaný dobrodružný příběh s několika nečekanými zvraty i vtipnými momenty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.