Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
ČR - kraj Vysočina

Komentář

Přejít na komentáře

Ugh!

  • PC 85
"Taxikářem rychle a levně"
Abych pravdu řekl, tak jsem se ke hře dostal až osm let po jejím vydání a i přes to, že mě od ní dělilo osm let, tak mě její originální nápad naprosto vcucl do sebe. Jenže, jak už to tak bývá, tak originální nápad není vše, co drží hru nad vodou...

Hra obsahovala 69 úrovní, ale v nadšení a v chuti k hrán mě dokázalo udržet nanejvýš 40, protože hra se vlastně držela neustálého stereotypu (nalož - vylož - uhni pterodaktilovy). Pterodaktilové, potopa a podobné věcičky hru občas trochu okořenily a proto to nebyl pouhý boj o čas a díky tomu si možná hra dokázala pozornost udržet tak dlouho. Bohužel, jak už jsem psal, nadšení upadalo...

To ovšem dokázala zase zdvihnout hra pro dva hráče, která byla podobná singleplayeru. Hrát to se svým kamarádem byla mnohem větší zábava a člověk se opravdu pobavil a zasmál.

K pohodlnosti hry přispívalo ovládání, které bylo už klasicky jednoduché a praktické. Všechno tohle podtrhávala grafika která byla příjemně nakreslená a na svou dobu opravdu dokonalá.
A tak, když to vezmu z pohledu kdy byla hra vydaná a kdy jsem ji hrál já, tak ji můžu ohodnotit jedině kladně, protože hra, která osm let po vydání dokáže udržet svoji pozornost až do konce musí být opravdu dobrá - 85%.

Pro: Originální nápad, multiplayer, ovládání, grafika

Proti: Po čase stereotyp

+19