Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
ViRus

ViRus

R. J. • Games Collector • ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

Mortal Kombat X

  • PC 70
Posledním dílem této krvavé série, který ještě držel můj zájem, byl díl třetí, pak se mé senzory a artritida v kloubech přesunuly ke konzoli a sérii Tekken. No, upřímně, více mi vyhovoval styl vyprávění dílů předešlých, využívající pouze skrolující text. Zde je vyveden poměrně amatérsky, jak technickým zpracováním tak scénářem. Neznám moc univerzum, snad jen ty dva 90' béčkové filmy a první herní triptich, ale pokud budeme brát filmy jako zábavné béčko, tak Mortal Kombat X musím hodnotit jako nedoladěné déčko. Nevadila mi ani tak ta naivita, jako nesourodost a všeobjímající mišmaš, kdy v každé kapitole hraji za někoho jiného a pokaždé ve stejné dikci - vždy tři protivníci a občas QTE a to až do samotného, slabého závěru.

Naproti tomu, boj a arény, to je jiné kafe. Při výborně naučených pohybech, kombách a speciálkách je na akci při jednotlivých soubojích radost pohledět. Detailně zpracované krvavé údery skvěle dokreslují zvuky lámaných kosti, trhání měkkých tkání a kolapsů životně důležitých orgánů (žádná zvuková obdoba potupné operace žlučníku). K tomu občasná sarkastická průpovídka postav a unikátní koktejl bezbřehé brutality a korekcí nezatíženého vtipu může být podáván.

Pro: brutalita, postavy, řádná řež ve dvou

Proti: příběh v singlplayeru

+16 +17 −1