Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

One Finger Death Punch

  • PC 70
To jsou jatka i Kill Bill bledne závistí!! Počet mrtvých nepřátel jde do tisíců! A co stačí mačkat jen dvě tlačítka!

One Finger Death Punch opravdu potřebujete jen dvě tlačítka, buď na myši, na klávesnici nebo na gamepadu. Zbytek vyřeší pěti čárková postava alá oběšenec, která se honosí všemi možnými styly kung-fu a kosí nepřátele zleva i zprava. Stačí jen správné načasování kdy zmáčknout vlevo, kdy vpravo a pak si vychutnat krvelačné orgie.
Jen je potřeba dát bacha na barevné panáčky, ty nejdou zlikvidovat jedním kliknutí ale většinou mají nějaké kombinace, zelený dvakrát ve směru v kterém přichází nebo modrý jednou ve směru kterém přichází a jednou opačném. V další levelech přibývají další barevní nepřátele a stupňuje se rychlost, k tomu si vyberete misi retro film, kde jsou všichni stejně barevní, protože retro je černobílé a máte na pár opakování vystaráno.
Grafiku a nějakou výjimečnou hudbu u One Finger Death Punch nehledejte, jde o jednoduchou hru s jednoduchou hratelností, která na chvíli zabaví, pokud můžete trochu násilí.

Verdikt: Moc se mi líbil na konci ve videu vývojář, jak mi děkoval, že jsem hrál jeho hru. Prý z bratrem se zhlédli všechny staré kung-fu filmy jako Drunken Master a toho inspirovalo k vytvoření One Finger Death Punch. 70%

Pro: Hratelnost, Obtížnost.

Proti: Cože jako dát 8000 zabití????

+17