Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Fallout 1.5: Resurrection

  • PC 50
Izometrická RPG vždy byla a jsou mým šálkem čaje (PT, BG, Arcanum a právě i Falloutí série) a fandy vytvořenou modifikace k F2 jsem si tak samozřejmě nemohl nechat ujít, čekal jsem hodně, dostal jsem...řekněme relativně dobrou hru, ale hezky od začátku...

Příběh a dialogy: Právě zmíněné je to, co na RPG hrách miluji nejvíc a tady mě čekalo zřejmě největší zklamání. Základní linie příběhů je vyloženě hloupoučká, ten WTF moment, kdy se dozvíte, že... Ach jo. Autoři očividně nejsou kovaní spisovatelé, což se promítlo i do dialogů, kterým chybí ona pomyslná hravost původních dvou Falloutů. Navíc počítejte s obrovskou hromadou gramatických chyb. Naopak svět jako takový mě docela zaujal, je skutečně temný.

Questy: Těch jsem tu čekal malinko víc, některé se vezou na standardní vlně, ale najdete tu několik skutečně originálních a vtipných (viz odkaz na Pulp Fiction v jednom z nich).

Souboje apod.: Opravdu frustrující, společníci jsou neskutečně tupí, to samé platí o nepřátelích, kteří mi navíc často přijdou přiliš předimenzovaní. Schválně tu dám jeden příklad za všechny. V táboře mutantů jste součásti souboje Lovci mutantů vs. supermutanti. Asi 8 supermantů vybavených znamenitým arsenálem schová zbraně a pěstmi se vrhne na jediného lovce. Co to sakra?! Podobný nešvar se mi stával docela často.

Zabugovanost: Největší problém hry. Asi třikrát jsem musel loadovat pozici starou třeba 5 hodin herního času. Extrémně to pak padalo v závěrečné lokaci.

Neskutečně si vážím práce modérů, ale profesionální úrovně Ressurection ani náhodou nedosahuje...

Pro: Občas zajímavé questy, nostalgie, temný svět,

Proti: Příběh, dialogy, obrovská zabugovanost, většinou nudné souboje, ...

+7 +14 −7