Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East

  • PC 75
Druhý datadisk Heroes V s názvem Tributes of East už mě tolik nebavil a byl o něco slabší než jeho předchůdci. Co mi nesedlo byla kampaň. První kampaň za nemrtvé ještě šla,ale mnohdy byla obtížná, že jsem se musel podívat do návodu abych jí vůbec dohrál. Druhá kampaň mě ale už vůbec nebavila. Především druhá mise kde se první silnou armádu která na mě přišla jsem odrazil ale ta druhá byla tak silná, že jsem to zkoušel asi 5 krát a neuspěl jsem. Především tamto armáda měla hafo posledních jednotek a tolik jsem nemohl stihnou za tu dobu vyrobit.

Rasa Skřetů my ale příjde dost slabá má strašně málo kouzel a její jednotky mi příjdou až na pár vyjímek dos slabé. První jednotka skřetů se zahnutými meči, krterou autoři okopírovali z Pána prstenů, vám uteče když na ní někdo zaútočí a když zabijou 2/3 jednotek přejdou k jednotkám protivníka. U orkských jednotek se mi líbili Wywerny. Pozitivem hry je také druhé vylepšení jednotek, které je u některých jednotek ultimátní. Tak například upíří princové tě při haždém útoku omráčí takže nehraješ dokud na ně někdo nezaútočí nebo mistři kuše nemají postih na střelbu a střílejí 2 krát čím se z nich stává lelmi silná střelecká jednotka.

Pro: Druhé vylepšení jednotek

Proti: kampaň, skřetí jednotky

+4 +6 −2