Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Anno 1404

  • PC 85
Když jsem se v prodejně her rozhodoval jakou hru si vyberu, padla volba právě na Anno 1404. A to i přesto, že jsem zatím žádnou hru ze série Anno nikdy nehrál a ani jsem z této série žádnou hru neviděl. Byl to takový výběr na slepo, ale musim říct, že dobrý. Chtěl jsem si zahrát nějakou novou strategii a budovatelskou strategii jsem nehrál už hodně dlouho.

Už po spuštění hry jsem musel uznat , že hra je velmi dobře graficky zpracovaná. Anno 1404 se konceptem moc neliší od jiných budovatelskych strategii. Budujete svojí osadu, kterou vedete k prosperitě. Toho můžete dosáhnout skrze budování výroben a obchodem s jinými městy a skrze daně, které vybíráte od obyvatel. Hra má velmi dobrou kampaň, kterou hraju. Jediné co mi ve hře schází je tutorial, kde by se dalo seznámit s tím jak se hra hraje. Naštěstí ve hře vám v pravém rohu radí alespoň rádce. Dobré je také plánování tras lodí. Díky tomu se nemusím starat o druhou loď.
Hra na mě celkem působí velmi dobrým dojmem, co se týče zpracování a grafiky a kromě chybějícího tutorialu jí nemám co vytknout

Pro: Grafika, atmosfera středověku,plánování tras

Proti: chybí tutorial

+13