Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Luboš Selinger • 52 let • konstruktér • Ves Touškov (ČR - kraj Plzeňský)

Komentář

Přejít na komentáře

Air Conflicts: Vietnam

  • PC 55
Tak jsem se nakonec hecnul a kvůli herní výzvě to dohrál. Protože jinak už skoro žádný slovenský hry nemám.
Letecké simulátory teda nehraju, ale u téhle hry se stejně všude píše, že to je jen letecká arkáda. I tak jsem si pro jistotu nastavil nejnižší obtížnost.
Chvíli mi trvalo, než jsem v tutoriálu pochopil, jak co ovládat. Výškové kormidlo mně vyhovovalo obráceně, než hra defaultně nabízí, tedy když přitáhnu myš k sobě. letadlo stoupá. U vrtulníku to je trochu jiný, ale přizpůsobil jsem se.
Některé mise mi i přes nízkou obtížnost daly docela zabrat, nakonec jsem ale i ty Rusy postřílel.
Hra téměř pravidelně mění úkoly, takže stereotyp se nedostavil. Vždycky s novou misí došlo ke změně a tedy k oživení. Ničení pozemních cílů je v pohodě, ať už jde o létání vrtulníkem nebo bombardérem. Horší je to v soubojích s letadly, tam jsem chvílemi dost tápal a neustále ztrácel přehled, kde se soupeř právě nachází. Migy se chovají tak, že se snaží být neustále za mnou a já se musel pořád otáčet. Nevím, jak je to v jiných leteckých hrách, ale mě to dost ničilo. A taky jsem každou chvíli byl na hranici vymezené oblasti.
Graficky se mi hra líbila, letadla i vrtulníky vypadají pěkně, krajina se mi taky líbila.
Příběh mi do hry vůbec nezapadal, asi by bylo lepší, kdyby tam nebyl a mise se skládaly pouze z úkolů.

Herní výzva 2017, bod č.4

Pro: snadné ovládání, dobrý pocit ze soubojů

Proti: příběh, malý bojový prostor

+13