Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Luboš Selinger • 52 let • konstruktér • Ves Touškov (ČR - kraj Plzeňský)

Komentář

Přejít na komentáře

Agricultural Simulator 2011

  • PC 65
Ze začátku ta hra vypadala moc pěkně. Nainstaloval jsem jí sice jen proto, abych nějak zabavil syna, aby koukal, jak traktůrky a kombajny jezdí a pracují. Jenže ono mě to začalo bavit! Tak jsem oral, vláčel, sel, hnojil a sklízel. Pořád dokola. Do toho přišla starost o zvířata, abych trochu rozmnožil penízky. Syn někdy koukal a někdy ne.
Zjistil jsem, že se často stává, že největší deště přijdou vždycky v době, kdy úroda roste a často to vede k jejímu zničení. Což znamená frustraci a pak větší frustraci. Do toho se semtam stanou věci, které by byly k smíchu, kdyby nebyly k pláči. Lehounce strčíte traktorem do přívěsu a ten jede a jede a nezastaví ho nic. A pak najednou zmizí a je zpátky v garáži. Nebo nosič kombajnové kosy. Ten se hrozně rád překlápí a různě zašmodrchává pod traktorem. Hra v takovém případě radí stisknout klávesu Q ke srovnání, ale to pak někdy začne nosič a třeba i kombajn pěkně levitovat.
Nakonec, když jsem vydělal zpátky skoro všechny peníze, co jsem měl na začátku a čekala mě expanze na sousední farmu, jsem se rozhodl, že to už nemám zapotřebí. Představa, že budu zase od začátku orat, vláčet, sít atd mě až vyděsila. Ta hra nemá konec, můžete jí hrát pořád dál. A to já nechtěl. Radši zkusím nějakou novější.

Pro: prostředí, kompletní ovládání všech strojů, fyzika jízdy

Proti: repetitivnost přecházející v nudu, bugy s texturami a levitováním strojů, "náhodný" déšť

+15